Skip to main content

Davo Sint-Truiden.

Spookvliegerlaan 1131
3800 Sint-Truiden

Téléphone: 011 71 30 00
E-mail: Sint-Truiden@davo.net.bmw.be

TVA: BE 0567.926.288

Verkoop

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: sint-truiden@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 09:00 - 18:30
Za - Zo: 09:00 - 17:00

Customer Support

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: sint-truiden@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma: 08:30 - 18:00
Di - Vr: 07:30 - 18:00
Za - Zo: Gesloten

Accessoire & Lifestyle

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 17:00
Vr: 09:00 - 16:00
Za - Zo : Gesloten

Wisselstukken

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 – 17:00
Vr: 09:00 - 16:00
Za - Zo : Gesloten

Geen afbeelding beschikbaar
Karel Daenen
Concessiehouder

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Jan Fastré
Directeur Opérationnel DaVo Group

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jan.Fastre@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jan.Fastre@davo.net.bmw.be


Afbeelding niet beschikbaar
Philippe Vancraywinkel
Sales Advisor BMW

Téléphone: 011 71 30 02 011 71 30 02
E-mail: philippe.vancraywinkel@davo.net.bmw.be

Téléphone: 011 71 30 02 011 71 30 02
E-mail: philippe.vancraywinkel@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Steph Vandersanden
Sales Advisor BMW

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: steph.vandersanden@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: steph.vandersanden@davo.net.bmw.be
Geen adbeelding beschikbaar
Jerry Claes
Sales Advisor BMW

Téléphone: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Jerry.Claes@davo.net.bmw.be

Téléphone: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Jerry.Claes@davo.net.bmw.be
Seppe Van Hellemont FR
Seppe Van Hellemont
Product Genius

Téléphone: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Seppe.Van-Hellemont@davo.net.bmw.be

Téléphone: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Seppe.Van-Hellemont@davo.net.bmw.be


Gianni Fogal
Gianni Fogal
Sales Advisor BMW Premium Selection

Téléphone: 011 71 30 08 011 71 30 08
E-mail: Gianni.Fogal@davo.net.bmw.be

Téléphone: 011 71 30 08 011 71 30 08
E-mail: Gianni.Fogal@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Wim Kempeneers
Service Advisor

Telefoon: 011 71 30 03 011 71 30 03
E-mail: Wim.Kempeneers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 03 011 71 30 03
E-mail: Wim.Kempeneers@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Pieter Pulinx
Service Advisor

Téléphone: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Pieter.Pulinx@davo.net.bmw.be

Téléphone: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Pieter.Pulinx@davo.net.bmw.be
Dagmar Ballegeer
Dagmar Ballegeer
Service Advisor

Téléphone: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: dagmar.ballegeer@davo.net.bmw.be

Téléphone: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: dagmar.ballegeer@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Kris Princen
Magazijn & Accessoire Coördinator

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Kris.Princen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Kris.Princen@davo.net.bmw.be


Emmy Defooz NL
Emmy defooz
Boekhouding

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-Mail: emmy.defooz@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-Mail: emmy.defooz@davo.net.bmw.be


Axel Gielen
Axel Gielen
Marketing Coördinator

Téléphone: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Axel.Gielen@davo.net.bmw.be

Téléphone: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Axel.Gielen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Johan Boelen
Fleet & Mobility Manager

Téléphone: 0475 86 07 43 0475 86 07 43
E-mail: johan.boelen@davo.net.bmw.be

Téléphone: 0475 86 07 43 0475 86 07 43
E-mail: johan.boelen@davo.net.bmw.be

    1. Réservez un essai.

      Réservez un essai.

      Réservez ici
      alt

      Rendez-vous vente.

      Visioconférence
      BMW afspraak

      Rendez-vous atelier.

      Réservez ici
      BMW contact

      Suivez nos actualités.

      Vers les news
      Top