Skip to main content

Davo Tongres

Maastrichtersteenweg, 529
3700 Tongres

Téléphone: 012 23 71 55
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

TVA: BE 0438.056.750

Vente

Maastrichtersteenweg, 529
3700 Tongeren

Contact

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Heures d'ouverture

Lu - Ve: 09:00 - 18:30
Sa: 09:00 - 17:00
Di: Fermé

Customer Support

Maastrichtersteenweg, 529
3700 Tongeren

Contact

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Heures d'ouverture

Lu : 08:30 – 18:00
Ma - Ve : 07:30 - 18:00
Sa - Di Fermé

Accessoire & Lifestyle

Maastrichtersteenweg, 529
3700 Tongeren

Contact

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Heures d'ouverture

Lu - Je : 09:00 – 17:00
Ve : 09:00 - 16:00
Sa-Di : Fermé

Pièces détachées

Maastrichtersteenweg, 529
3700 Tongeren

Contact

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Heures d'ouverture

Lu - Ve : 10:00 – 11:00
Sa - Di: Fermé

Geen afbeelding beschikbaar
Karel Daenen
Concessionnaire

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Jan Fastré
Directeur Opérationnel DaVo Group

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jan.Fastre@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jan.Fastre@davo.net.bmw.be


Pascal Verachtert FR
Pascal Verachter
Sales Manager

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail Pascal.Verachtert@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail Pascal.Verachtert@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Peter Weekers
Sales Advisor BMW - Diplomatic

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Peter.Weekers@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Peter.Weekers@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Walter Brone
Sales Advisor BMW

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Walter.Brone@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Walter.Brone@davo.net.bmw.be
Afbeelding niet beschikbaar
Davy Herzet
Sales Advisor BMW - Sales Avisor BMW M

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Davy.Herzet@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Davy.Herzet@davo.net.bmw.be
Sam Beckers FR
Sam Beckers
Sales Advisor BMW

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Sam.Beckers@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Sam.Beckers@davo.net.bmw.be
Peter Ector
Peter Ector
Sales Advisor BMW

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: peter.ector@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: peter.ector@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Peter Weekers
Sales Advisor BMW - Diplomatic

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: peter.weekers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: peter.weekers@davo.net.bmw.be


Picture not available
Stefan Heynen
Sales Advisor BMW Premium Selection

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: stefan.heynen@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: stefan.heynen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Gilles Hinoul
Product Genius

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Gilles.Hinoul@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Gilles.Hinoul@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Olivier Hinoul
Product Genius

Téléphone: 012 237 155 012 237 155
E-mail: olivier.hinoul@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 237 155 012 237 155
E-mail: olivier.hinoul@davo.net.bmw.be


Eline Vansteenwegen FR
Eline Vansteenwegen
Comptabilité

Téléphone: 012 237 155 012 237 155
E-mail: Eline.Vansteenwegen@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 237 155 012 237 155
E-mail: Eline.Vansteenwegen@davo.net.bmw.be
Benny Verheyen
Benny Verheyen
Administration

Téléphone: 012 237 155 012 237 155
E-mail: benny.verheyen@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 237 155 012 237 155
E-mail: benny.verheyen@davo.net.bmw.be


Picture not available
Peter Vanhees
Administration

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Peter.Vanhees@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Peter.Vanhees@davo.net.bmw.be
Picture not available
Linda Poelmans
Administration

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: linda.poelmans@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: linda.poelmans@davo.net.bmw.be


Picture not available
Rudi Wouters
Responsable parc de véhicules et qualité

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: rudi.wouters@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: rudi.wouters@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Bart Duchateau
After Sales Manager

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Bart.Duchateau@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Bart.Duchateau@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Philippe Vandenberk
Customer Relation Manager

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: philippe.vandenberk@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: philippe.vandenberk@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Tim Gerrits
Service Advisor Mécanique

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Tim.Gerrits@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Tim.Gerrits@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Robin Caccamese
Warranty & Invoices

Téléphone: 012 23 51 55 012 23 51 55
E-mail: Robin.Caccamese@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 51 55 012 23 51 55
E-mail: Robin.Caccamese@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Ben Casters
Service Advisor

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Ben.Casters@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Ben.Casters@davo.net.bmw.be
Ivan Peusens
Ivan Peusens
Service Advisor

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Ivan.Peusens@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Ivan.Peusens@davo.net.bmw.be
Vanessa Martin
Vanessa Martin
Service Advisor

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: vanessa.martin@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: vanessa.martin@davo.net.bmw.be
Maxime Brugmans
Maxime Brugmans
Service Advisor

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Maxime.brugmans@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Maxime.brugmans@davo.net.bmw.be


Picture not available
Jean-Pierre Vangestel
Responsable Carrosserie

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jean-Pierre.Vangestel@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jean-Pierre.Vangestel@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Jimmy Castiglione
Responsable de la Reception Carrosserie

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: jimmy.castiglione@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: jimmy.castiglione@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Peter Arckens
Wisselstukken

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Peter.Arckens@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Peter.Arckens@davo.net.bmw.be


Axel Gielen
Axel Gielen
Coordinateur Marketing

Téléphone: 012 44 07 62 012 44 07 62
E-mail: Axel.Gielen@davo.net.bmw.be

Téléphone: 012 44 07 62 012 44 07 62
E-mail: Axel.Gielen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Johan Boelen
Fleet & Mobility Manager

Téléphone: 0475 86 07 43 0475 86 07 43
E-mail: johan.boelen@davo.net.bmw.be

Téléphone: 0475 86 07 43 0475 86 07 43
E-mail: johan.boelen@davo.net.bmw.be

Réservez un essai.

Réservez un essai.

Réservez ici
alt

Rendez-vous vente.

Visioconférence
BMW afspraak

Rendez-vous atelier.

Réservez ici
BMW contact

Suivez nos actualités.

Vers les news
Top