Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Davo Sint-Truiden.

Spookvliegerlaan 1131
3800 Sint-Truiden

Telefoon: 011 71 30 00
E-mail: Sint-Truiden@davo.net.bmw.be

BTW: BE 0567.926.288

Verkoop

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: sint-truiden@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 09:00 - 18:30
Za - Zo: 09:00 - 17:00

Customer Support

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: sint-truiden@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma: 08:30 - 18:00
Di - Vr: 07:30 - 18:00
Za - Zo: Gesloten

Accessoire & Lifestyle

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 17:00
Vr: 09:00 - 16:00
Za - Zo : Gesloten

Wisselstukken

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 – 17:00
Vr: 09:00 - 16:00
Za - Zo : Gesloten

Geen afbeelding beschikbaar
Karel Daenen
Concessiehouder

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Jan Fastré
Operationeel Directeur DaVo group

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jan.Fastre@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jan.Fastre@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Philippe Vancraywinkel
Sales Advisor BMW

Telefoon: 011 71 30 02 011 71 30 02
E-mail: philippe.vancraywinkel@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 02 011 71 30 02
E-mail: philippe.vancraywinkel@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Steph Vandersanden
Sales Advisor BMW

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: steph.vandersanden@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: steph.vandersanden@davo.net.bmw.be
Afbeelding niet beschikbaar
Alain Liebens
Sales Advisor BMW - Sales Avisor BMW M

Telefoon: 011 71 30 01 011 71 30 01
E-mail: alain.liebens@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 01 011 71 30 01
E-mail: alain.liebens@davo.net.bmw.be


Gianni Fogal
Gianni Fogal
Sales Advisor BMW Premium Selection

Telefoon: 011 71 30 08 011 71 30 08
E-mail: Gianni.Fogal@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 08 011 71 30 08
E-mail: Gianni.Fogal@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Wim Kempeneers
Service Advisor

Telefoon: 011 71 30 03 011 71 30 03
E-mail: Wim.Kempeneers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 03 011 71 30 03
E-mail: Wim.Kempeneers@davo.net.bmw.be
Afbeelding niet beschikbaar
Pieter Pulinx
Service Advisor

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Pieter.Pulinx@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Pieter.Pulinx@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Wim Huisman
Magazijn & Accessoire Coördinator

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be


Emmy Defooz NL
Emmy defooz
Boekhouding

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-Mail: emmy.defooz@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-Mail: emmy.defooz@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Axel Gielen
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 71 30 07 011 71 30 07
E-mail: Axel.Gielen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 07 011 71 30 07
E-mail: Axel.Gielen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Johan Boelen
Fleet & Mobility Manager

Telefoon: 0475 86 07 43 0475 86 07 43
E-mail: johan.boelen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 0475 86 07 43 0475 86 07 43
E-mail: johan.boelen@davo.net.bmw.be

    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top