Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Davo Sint-Truiden.

Spookvliegerlaan 1131
3800 Sint-Truiden

Telefoon: 011 71 30 00
E-mail: Sint-Truiden@davo.net.bmw.be

Verkoop

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Sint-Truiden@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Naverkoop

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: sint-truiden@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma : 08:30 - 18:00
Di - Vr : 07:30 - 18:00
Za : Gesloten

Accessoire & Lifestyle

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 17:00
Za : Gesloten

Wisselstukken

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 10:00 – 11:00
Za : Gesloten

Geen afbeelding beschikbaar
Karel Daenen
Concessiehouder

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Jan Fastré
Operationeel Directeur

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jan.Fastre@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jan.Fastre@davo.net.bmw.be


Afbeelding niet beschikbaar
Sven Timmermans
Sales/Marketing manager

Telefoon: 011 71 30 04 011 71 30 04
E-mail: sven.timmermans@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 04 011 71 30 04
E-mail: sven.timmermans@davo.net.bmw.be
Afbeelding niet beschikbaar
Alain Liebens
Sales Advisor BMW

Telefoon: 011 71 30 01 011 71 30 01
E-mail: alain.liebens@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 01 011 71 30 01
E-mail: alain.liebens@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Philippe Vancraywinkel
Sales Advisor BMW - BMW Premium Selection

Telefoon: 011 71 30 02 011 71 30 02
E-mail: philippe.vancraywinkel@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 02 011 71 30 02
E-mail: philippe.vancraywinkel@davo.net.bmw.be


Picture not available
Gwenny Bruyninckx
Sales Advisor BMW Premium Selection

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: gwenny.bruyninckx@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: gwenny.bruyninckx@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Wim Kempeneers
Service Advisor

Telefoon: 011 71 30 03 011 71 30 03
E-mail: Wim.Kempeneers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 03 011 71 30 03
E-mail: Wim.Kempeneers@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Thomas Dewil
Service Advisor

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Thomas.Dewil@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Thomas.Dewil@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Patrick Schiffeleers
Service Advisor

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Patrick.schiffeleers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Patrick.schiffeleers@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Wim Huisman
Magazijn & Accessoire Coördinator

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Bart Jonckers
Boekhouding

Telefoon: 011 71 30 07 - 011 71 30 04 011 71 30 07 - 011 71 30 04
E-mail: Bart.Jonckers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 07 - 011 71 30 04 011 71 30 07 - 011 71 30 04
E-mail: Bart.Jonckers@davo.net.bmw.be


Afbeelding niet beschikbaar
Sven Timmermans
Sales/Marketing manager

Telefoon: 011 71 30 04 011 71 30 04
E-mail: sven.timmermans@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 04 011 71 30 04
E-mail: sven.timmermans@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Koen Stas
Fleet & Mobility Manager

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Koen.Stas@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Koen.Stas@davo.net.bmw.be

BMW Davo Sint-Truiden

Spookvliegerlaan 1131, 3800 Sint-Truiden, Belgique
Spookvliegerlaan 1131,
3800 Sint-Truiden, Belgique

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top