Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Davo Tongeren.

Maastrichtersteenweg, 529
3700 Tongeren

Telefoon: 012 23 71 55
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Verkoop

Contact

Telefoon: 012 440 768 012 440 768
E-mail: peter.vanhees@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Naverkoop

Contact

Telefoon: 012 237 155 012 237 155
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma : 08:30 - 18:00
Di - Vr : 07:30 - 18:00
Za : Enkel op afspraak

Accessoire & Lifestyle

Contact

Telefoon : 012 440 874 012 440 874
E-mail: Jo.Martens@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 17:00
Za : Enkel op afspraak

Wisselstukken

Contact

Telefoon : 012 440 874 012 440 874
E-mail: Jo.Martens@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 10:00 – 11:00
Za : Enkel op afspraak

Afbeelding niet beschikbaar
Vital Daenen
Concessiehouder

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Karel Daenen
Concessiehouder

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be


No picture available
Tom Jans
Operationeel Directeur

Telefoon: 012 440 756 - 012 237 155 012 440 756 - 012 237 155
E-mail: tom.jans@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 440 756 - 012 237 155 012 440 756 - 012 237 155
E-mail: tom.jans@davo.net.bmw.be


Picture not available
Anton Verbist
Sales Manager

Telefoon: 012 44 07 59 - 012 23 71 55 012 44 07 59 - 012 23 71 55
E-mail: anton.verbist@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 59 - 012 23 71 55 012 44 07 59 - 012 23 71 55
E-mail: anton.verbist@davo.net.bmw.be
Picture not available
Peter Weekers
Sales Advisor BMW - Diplomatic

Telefoon: 012 44 07 57 - 012 23 71 55 012 44 07 57 - 012 23 71 55
E-mail: peter.weekers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 57 - 012 23 71 55 012 44 07 57 - 012 23 71 55
E-mail: peter.weekers@davo.net.bmw.be
Picture not available
Walter Brone
Sales Advisor BMW

Telefoon: 012 44 08 78 - 012 23 71 55 012 44 08 78 - 012 23 71 55
E-mail: walter.brone@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 08 78 - 012 23 71 55 012 44 08 78 - 012 23 71 55
E-mail: walter.brone@davo.net.bmw.be
Picture not available
Benny Verheyen
Sales Advisor BMW - BMW M - BMW i

Telefoon: 012 44 07 54 - 012 23 71 55 012 44 07 54 - 012 23 71 55

Telefoon: 012 44 07 54 - 012 23 71 55 012 44 07 54 - 012 23 71 55
Picture not available
Dominic Rogiers
Sales Advisor BMW - BMW M

Telefoon: 012 44 07 53 - 012 23 71 55 012 44 07 53 - 012 23 71 55
E-mail: Dominic.Rogiers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 53 - 012 23 71 55 012 44 07 53 - 012 23 71 55
E-mail: Dominic.Rogiers@davo.net.bmw.be
Picture not available
Yannick Stevens
Sales Advisor BMW - BMW i

Telefoon: 012 44 07 80 - 012 23 71 55 012 44 07 80 - 012 23 71 55
E-mail: Yannick.Stevens@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 80 - 012 23 71 55 012 44 07 80 - 012 23 71 55
E-mail: Yannick.Stevens@davo.net.bmw.be
Picture not available
Gwenny Bruyninckx
Sales Advisor BMW

Telefoon: 012 44 07 81 - 012 23 71 55 012 44 07 81 - 012 23 71 55
E-mail: gwenny.bruyninckx@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 81 - 012 23 71 55 012 44 07 81 - 012 23 71 55
E-mail: gwenny.bruyninckx@davo.net.bmw.be


Picture not available
Stefan Heynen
Sales Advisor BMW Premium Selection

Telefoon: 012 44 07 52 - 012 23 71 55 012 44 07 52 - 012 23 71 55
E-mail: stefan.heynen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 52 - 012 23 71 55 012 44 07 52 - 012 23 71 55
E-mail: stefan.heynen@davo.net.bmw.be


Picture not available
Peter Vanhees
Administratie

Telefoon: 012 44 07 68 - 012 23 71 55 012 44 07 68 - 012 23 71 55
E-mail: Peter.Vanhees@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 68 - 012 23 71 55 012 44 07 68 - 012 23 71 55
E-mail: Peter.Vanhees@davo.net.bmw.be


Picture not available
Juliaan Mathijs
Boekhouding

Telefoon: 012 44 08 75 - 012 23 71 55 012 44 08 75 - 012 23 71 55
E-mail: juliaan.mathys@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 08 75 - 012 23 71 55 012 44 08 75 - 012 23 71 55
E-mail: juliaan.mathys@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Bart Jonckers
Boekhouding

Telefoon: 011 71 30 07 - 011 71 30 04 011 71 30 07 - 011 71 30 04
E-mail: Bart.Jonckers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 07 - 011 71 30 04 011 71 30 07 - 011 71 30 04
E-mail: Bart.Jonckers@davo.net.bmw.be


Picture not available
Linda Poelmans
Administratie

Telefoon: 012 44 07 50 - 012 23 71 55 012 44 07 50 - 012 23 71 55
E-mail: linda.poelmans@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 50 - 012 23 71 55 012 44 07 50 - 012 23 71 55
E-mail: linda.poelmans@davo.net.bmw.be


Picture not available
Rudi Wouters
Wagenpark- en kwaliteitsverantwoordelijke

Telefoon: 012 44 07 63 - 012 23 71 55 012 44 07 63 - 012 23 71 55
E-mail: rudi.wouters@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 63 - 012 23 71 55 012 44 07 63 - 012 23 71 55
E-mail: rudi.wouters@davo.net.bmw.be


Picture not available
Bart Duchateau
After Sales Manager

Telefoon: 012 44 07 87 - 012 23 71 55 012 44 07 87 - 012 23 71 55
E-mail: Bart.Duchateau@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 87 - 012 23 71 55 012 44 07 87 - 012 23 71 55
E-mail: Bart.Duchateau@davo.net.bmw.be


Picture not available
Philippe Vandenberk
Customer Relation Manager

Telefoon: 012 44 08 77 - 012 23 71 55 012 44 08 77 - 012 23 71 55
E-mail: philippe.vandenberk@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 08 77 - 012 23 71 55 012 44 08 77 - 012 23 71 55
E-mail: philippe.vandenberk@davo.net.bmw.be
Picture not Available
Tim Gerrits
Service Advisor

Telefoon: 012 44 07 83 - 012 23 71 55 012 44 07 83 - 012 23 71 55
E-mail: Tim.Gerrits@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 83 - 012 23 71 55 012 44 07 83 - 012 23 71 55
E-mail: Tim.Gerrits@davo.net.bmw.be
Picture not available
Robin Caccamese
Service Advisor

Telefoon: 012 44 07 58 - 012 23 71 55 012 44 07 58 - 012 23 71 55
E-mail: Robin.Caccamese@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 58 - 012 23 71 55 012 44 07 58 - 012 23 71 55
E-mail: Robin.Caccamese@davo.net.bmw.be


Picture not available
Jean-Pierre Vangestel
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 012 44 08 79 - 012 23 71 55 012 44 08 79 - 012 23 71 55
E-mail: Jean-Pierre.Vangestel@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 08 79 - 012 23 71 55 012 44 08 79 - 012 23 71 55
E-mail: Jean-Pierre.Vangestel@davo.net.bmw.be


Picture not available
Jouri Tielens
Magazijn & Accessoire Coördinator

Telefoon: 012 44 08 73 - 012 23 71 55 012 44 08 73 - 012 23 71 55
E-mail: jouri.tielens@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 08 73 - 012 23 71 55 012 44 08 73 - 012 23 71 55
E-mail: jouri.tielens@davo.net.bmw.be




Geen afbeelding beschikbaar
Kristof Bauwens
Fleet Manager

Telefoon: 0499 92 22 66 (09:00 - 18:00) 0499 92 22 66 (09:00 - 18:00)
E-mail: kristof.bauwens@davo.net.bmw.be

Telefoon: 0499 92 22 66 (09:00 - 18:00) 0499 92 22 66 (09:00 - 18:00)
E-mail: kristof.bauwens@davo.net.bmw.be

BMW & MINI Concessie – Davo Tongeren bvba

Maastrichtersteenweg 529, 3700 Tongeren, Belgique
Maastrichtersteenweg 529,
3700 Tongeren, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top