Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Davo Tongeren.

Maastrichtersteenweg, 529
3700 Tongeren

Telefoon: 012 23 71 55
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Verkoop

Contact

Telefoon: 012 237 155 012 237 155
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Naverkoop

Contact

Telefoon: 012 237 155 012 237 155
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma : 08:30 - 18:00
Di - Vr : 07:30 - 18:00
Za : Gesloten

Accessoire & Lifestyle

Contact

Telefoon : 012 237 155 012 237 155
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 17:00
Za : Gesloten

Wisselstukken

Contact

Telefoon : 012 237 155 012 237 155
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 10:00 – 11:00
Za : Gesloten

Afbeelding niet beschikbaar
Vital Daenen
Concessiehouder

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Karel Daenen
Concessiehouder

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Tom Jans
Operationeel Directeur

Telefoon: 012 237 155 012 237 155
E-mail: tom.jans@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 237 155 012 237 155
E-mail: tom.jans@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Anton Verbist
Sales Manager

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: anton.verbist@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: anton.verbist@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Peter Weekers
Sales Advisor BMW - Diplomatic

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: peter.weekers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: peter.weekers@davo.net.bmw.be
Picture not available
Walter Brone
Sales Advisor BMW

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: walter.brone@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: walter.brone@davo.net.bmw.be
Picture not available
Gwenny Bruyninckx
Sales Advisor BMW

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: gwenny.bruyninckx@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: gwenny.bruyninckx@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Yannick Stevens
Sales Advisor BMW - BMW i

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Yannick.Stevens@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Yannick.Stevens@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Stef
Sales Advisor BMW

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: steph.vandersanden@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: steph.vandersanden@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Stefan Heynen
Sales Advisor BMW Premium Selection

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: stefan.heynen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: stefan.heynen@davo.net.bmw.be


Picture not available
Dries Schietaert
Product Genius

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Dries.Schietaert@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Dries.Schietaert@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Juliaan Mathijs
Boekhouding

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: juliaan.mathys@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: juliaan.mathys@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Peter Vanhees
Administratie

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Peter.Vanhees@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Peter.Vanhees@davo.net.bmw.be
Picture not available
Linda Poelmans
Administratie

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: linda.poelmans@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: linda.poelmans@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Rudi Wouters
Wagenpark- en kwaliteitsverantwoordelijke

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: rudi.wouters@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: rudi.wouters@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Bart Duchateau
After Sales Manager

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Bart.Duchateau@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Bart.Duchateau@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Philippe Vandenberk
Customer Relation Manager

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: philippe.vandenberk@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: philippe.vandenberk@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Tim Gerrits
Service Advisor

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Tim.Gerrits@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Tim.Gerrits@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Dennis Wijnen
Service Advisor

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Dennis.Wijnen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Dennis.Wijnen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Jean-Pierre Vangestel
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jean-Pierre.Vangestel@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jean-Pierre.Vangestel@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Jouri Tielens
Magazijn & Accessoire Coördinator

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: jouri.tielens@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: jouri.tielens@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Dirk Lindebrings
Marketing

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Dirk.Lindebrings@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Dirk.Lindebrings@davo.net.bmw.be


Afbeelding niet beschikbaar
Kristof Bauwens
Fleet Manager

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: kristof.bauwens@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: kristof.bauwens@davo.net.bmw.be

BMW & MINI Concessie – Davo Tongeren bvba

Maastrichtersteenweg 529, 3700 Tongeren, Belgique
Maastrichtersteenweg 529,
3700 Tongeren, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top