Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Davo Tongeren.

Maastrichtersteenweg, 529
3700 Tongeren

Telefoon: 012 23 71 55
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Verkoop

Contact

Telefoon: 012 237 155 012 237 155
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Customer Support

Contact

Telefoon: 012 237 155 012 237 155
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma : 08:30 - 18:00
Di - Vr : 07:30 - 18:00
Za : Gesloten

Accessoire & Lifestyle

Contact

Telefoon : 012 237 155 012 237 155
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 17:00
Za : Gesloten

Wisselstukken

Contact

Telefoon : 012 237 155 012 237 155
E-mail: tongeren@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 10:00 – 11:00
Za : Gesloten

Geen afbeelding beschikbaar
Karel Daenen
Concessiehouder

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Jan Fastré
Operationeel Directeur DaVo group

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jan.Fastre@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jan.Fastre@davo.net.bmw.be


Afbeelding niet beschikbaar
Sven Timmermans
Sales/Marketing manager

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: sven.timmermans@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: sven.timmermans@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Peter Weekers
Sales Advisor BMW - Diplomatic

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: peter.weekers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: peter.weekers@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Walter Brone
Sales Advisor BMW

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: walter.brone@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: walter.brone@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Steph Vandersanden
Sales Advisor BMW

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: steph.vandersanden@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: steph.vandersanden@davo.net.bmw.be
Geen adbeelding beschikbaar
Jerry Claes
Sales Advisor BMW

telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: jerry.claes@davo.net.bmw.be

telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: jerry.claes@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Davy Herzet
Sales Advisor BMW - Sales Advisor BMW M

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Davy.Herzet@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Davy.Herzet@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Sébastien Thirion
Sales Advisor BMW

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Sebastien.Thirion@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Sebastien.Thirion@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Peter Weekers
Sales Advisor BMW - Diplomatic

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: peter.weekers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: peter.weekers@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Stefan Heynen
Sales Advisor BMW Premium Selection

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: stefan.heynen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: stefan.heynen@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Axel Gielen
Sales Advisor BMW Premium Selection

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Axel.Gielen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Axel.Gielen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Dirk Lindebrings
Product Genius

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Dirk.Lindebrings@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Dirk.Lindebrings@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Gilles Hinoul
Product Genius

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Gilles.Hinoul@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Gilles.Hinoul@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Tom Jans
Financieel Manager

Telefoon: 012 237 155 012 237 155
E-mail: tom.jans@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 237 155 012 237 155
E-mail: tom.jans@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Juliaan Mathijs
Boekhouding

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: juliaan.mathys@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: juliaan.mathys@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Benny Verheyen
Administratie

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55


Geen afbeelding beschikbaar
Peter Vanhees
Administratie

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Peter.Vanhees@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Peter.Vanhees@davo.net.bmw.be
Picture not available
Linda Poelmans
Administratie

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: linda.poelmans@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: linda.poelmans@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Rudi Wouters
Wagenpark- en kwaliteitsverantwoordelijke

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: rudi.wouters@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: rudi.wouters@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Bart Duchateau
After Sales Manager

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Bart.Duchateau@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Bart.Duchateau@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Philippe Vandenberk
Customer Relation Manager

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: philippe.vandenberk@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: philippe.vandenberk@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Tim Gerrits
Service Advisor & voertuigadministratie

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Tim.Gerrits@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Tim.Gerrits@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Dennis Wijnen
Service Advisor

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Dennis.Wijnen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Dennis.Wijnen@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Erik De Cleene
Service Advisor

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Erik.de-cleene@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Erik.de-cleene@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Robin Caccamese
Warranty & Invoices

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Robin.Caccamese@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Robin.Caccamese@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Bart Weyen
Service Advisor

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Bart.Weyen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Bart.Weyen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Jean-Pierre Vangestel
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jean-Pierre.Vangestel@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Jean-Pierre.Vangestel@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Jimmy Castiglione
Verantwoordelijke Receptie Carrassorie

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: jimmy.castiglione@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: jimmy.castiglione@davo.net.bmw.be


Afbeelding niet beschikbaar
Peter Arckens
Accessoire & Lifestyle

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Peter.Arckens@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: Peter.Arckens@davo.net.bmw.be


Afbeelding niet beschikbaar
Sven Timmermans
Sales/Marketing manager

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: sven.timmermans@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: sven.timmermans@davo.net.bmw.be
Geen afbeelding beschikbaar
Axel Gielen
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 71 30 08 011 71 30 08
E-mail: Axel.Gielen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 08 011 71 30 08
E-mail: Axel.Gielen@davo.net.bmw.be


Geen afbeelding beschikbaar
Johan Boelen
Fleet & Mobility Manager

Telefoon: 0475 86 07 43 0475 86 07 43
E-mail: johan.boelen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 0475 86 07 43 0475 86 07 43
E-mail: johan.boelen@davo.net.bmw.be

Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top